.

.::. Firma Profili .::.

.

Temelleri 1970 yılına dayanan  firmamız, Sektörde sürekli olarak büyümeyi ve lider bir kuruluş olma amacı doğrultusunda faaliyetine devam etmektedir.

1500 m² lik bir alanda siz değerli müşterilerimize ağır vasıta araçların servis ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa  başarıyla hizmet vermiştir.

Firmamız;

Bakım, onarım ve yedek parça satışı bazında Konya da hizmet vermektedir. Filo ve araç  sahiplerine en uygun imkanlarda ve en hızlı servis hizmetini sunmaktadır.

Firmamız; Kasko, Trafik, İşyeri, Yangın, ve Hırsızlık Sigortaları yapılmaktadır. Konyada sigortacılık sektöründe kaliteli hizmet veren lider bir acente olarak sizlerin hizmetindedir.

Firmamız; Aynı zamanda "Continental" lastiklerinin bayiliğini ve satışını da yapmaktadır. Müşterilerimiz her tip, ebat ve özellikte continental markalı lastikleri firmamızdan cazip fiyatlara temin edebilmektedirler.

Koca Mehmet Servisi; Mutlu Akülerin Bayisi olup, Mutlu Akülerin satış ve pazarlamasını da yapmaktadır.

.

Firmamız; Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile faaliyetine devam etmektedir. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.  

 
 

Koca Mehmet Ağır Vasıta Servisi Olarak; her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz...

 
 

.