.:: Hasar Servisi ::.
   

Öncelikle hiçbir zaman bir hasar durumuyla karşılaşmamanızı dileriz. Ancak, böyle bir durumla karşılaştığınızda; yol yardımını arayabilirsiniz. İhbarınız sonucunda dosyanıza acilen atanacak olan şirket eksperlerimiz en kısa zamanda hasar dosyanızla ilgilenecektir.

Sigorta departmanımızla aracınızın hasar ve sigorta işlemleri hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin aracınızın onarımı da yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faaliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır.

Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

   

İlk seferde doğru tamir En deneyimli ekip
Hizmet garantisi En kalifiye teknisyenler
En iyi hizmet En sık tercih edilen bayi
En yüksek kalite En üstün performans
İyi niyet ve sadakat Koca Mehmet Ford  Servisinde
   

Aracınız hasarlı ve kazalı da olsa; "KOCA MEHMET FORD SERVİSİ" artık sizin yanınızdadır. Servisimizin usta ellerinde aracınız eskisi gibi güzel görünümüne ve çalışma performansına kavuşacaktır. İçiniz rahat olsun.

Servisimizin, motor, kaporta ve boya servisinde aracınızın tüm hasarları giderilecek. Kaporta aksamının boyası eski orjinal renginde boyanacak. Ve aracınız ilk satın aldığınız gün ki gibi size teslim edilecektir.

Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir.

 
Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalışması sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri bir yandan hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin aracınızın onarımı yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faaliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır.
 

Hasar Danışmanlığı :  532 442 67 60