.:: Sigorta ve Kasko Hizmetleri ::.

 

Firmamızın amacı; sektör standartlarının gelişmesine katkıda bulunmak, sigorta bilincini geliştirerek sigortalılığı yaygınlaştırmak, müşteri odaklı hizmet vererek sirketimizin değerini artırmaktır. Ülkemizin önde gelen güçlü sigorta şirketlerinin yetkili acenteklikleri ile faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, bünyesinde geniş ürün yelpazesiyle değerlerini güvence altına almak isteyenlere, bilgili deneyimli kadrosu ve yüksek iş hacmi sayesinde sektördeki serbest tarife uygulamasını çok iyi değerlendirmekte en geniş teminatları ekonomik fiyatlarla sağlamaktadır…

.

Öncelikle hiçbir zaman bir hasar durumuyla karşılaşmamanızı dileriz. Ancak, böyle bir durumla karşılaştığınızda; acentenizi veya size en yakın Bölge Müdürlüğümüzü arayabilirsiniz. İhbarınız sonucunda dosyanıza acilen atanacak olan Şirket eksperlerimiz en kısa zamanda hasar dosyanızla ilgilenecektir.

.
İhbar anında sizden istenecek bilgiler: Poliçe numarası, Hasar tarihi, Tahmini hasar miktarı, Sigortalı telefon veya irtibat kurulacak kişi telefonu, Oto hasarlarında servis adresi ve telefonu.  Hasar dosyanızı kendiniz takip edecekseniz ihbar sırasında aldığını hasar dosya numarasını saklayınız. Tüm sorgu ve görüşmelerde gerekli olacaktır.
 
           
             
                                                         
                                                         
                                                 
 

Koca Mehmet Ford Servisi Olarak; her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz...

.
sigorta@kocamehmet.com

0 552 414 74 13

.